facebook

Honda forum

Forum ljubiteljev vozil znamke Honda

Nemški smrduhi

Kotiček za ne-Honde.

Moderator: Blue Angels

Re: Nemški smrduhi

OdgovorNapisal/-a yaxo11 » 21 jan 2016 18:21

SilverCRX 98` je napisal/-a:se vozi tle okol olimpic osmica z 700hp pa okoli 1100nm :wink: benzenar..
dizl je za na njivo pa nc druga. vcer pred planet tusom prakiru zram novga golfa, pridema isto iz stacune on zapali avto js zapalim avto, pa grema oba pometat sneg dol, pa sm mislo da pometam sneg duma z zetorja.. :mrgreen:

Kerga zetorja pa mate doma, a vašmu tut kardan skos ven meče :P :rotfl: :rotfl:
VAG odklepanje funkcij, pošlji PM
Uporabniški avatar
yaxo11
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a SilverCRX 98` » 21 jan 2016 19:28

vse fiks dela. redno zahteva nove dele, sam se kr brca kljusa stara :rotfl: :lol:
....get ready, get set, let's roll....Red, yellow, hit green, then go, breathe in slow....

CRX Del Sol JDMb18c built/ex
Prelude 2.0i/ex
Civic FN2/ex
Civic FK2...
Uporabniški avatar
SilverCRX 98`
Uporabnik

Kraj: Sentjur pri Celju

OdgovorNapisal/-a yaxo11 » 14 mar 2016 20:41

Če ima kdo doma avto za katerega je dobil vpoklic, naj pogleda ta video.

https://www.youtube.com/watch?v=GhvI2oeBPtY
VAG odklepanje funkcij, pošlji PM
Uporabniški avatar
yaxo11
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Dinotti » 22 apr 2016 00:03

Če bom moru vozt dizla ga bom samo v primeru, da ga kupim od fotra in ,dse to poceni. Drgač no go!
Zadnjič spremenil Dinotti, dne 05 mar 2018 23:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Dobrodošli na moj live streaming kanal: www.twitch.tv/dinotti
Uporabniški avatar
Dinotti
Uporabnik

Kraj: Beverly hills bosnian črnuče style

OdgovorNapisal/-a golfmk1tdr » 11 maj 2016 15:35

Me zanima kolk od vas je že vozil dobro tunanga dizla? Verjetno noben?
Ker pol nebi takole pluval čez njih. In ne sam zarad porabe, predvsem zarad boljsga navora k ogromn pomeni v vsakodnevni voznji.

Jst sm s original xsaro HDI mel dost boljši obcutek pri prehitevanju in voznji v klanec kakor s hondo, pa ma honda 200 kil manj pa 5 konjev več. Ob vsem tem da je xsara spila 6 litrov kadar sem ga tiščal, medtem ko honda spije 8 ko ga šparam. :?

Je pa zanimivo kok je treba skos pluvat po drugih, v VAG sceni se vsi s Honde norca delajo, tle pluvate po nemških dizlih, uni se zajebavajo iz Alfe :slaba:

U glavnm radi se met pa nam bo vsem boljše...
Uporabniški avatar
golfmk1tdr
Uporabnik

Kraj: Ribnica

OdgovorNapisal/-a Devil » 11 maj 2016 16:41

ne mores ti primerjat felinga....feling pri dizlu je etq zmeri da leti k sneta skera...k gledas pa cagr je pa k da bi bil na mestu.
ze davnega leta k je mt mela 530d in sem se valda sou pelat z njim...se furam in uau kwa to leti, k te je butnl na zic....pol sm pa pogledu na stevc mi je blo pa use jasn. Kjer sm mel z vtijem 160km/h sem mel z 530d 130km/h....
Honda Civic Sedan 1994 b20
Honda Accord Coupe 1985
Uporabniški avatar
Devil
ModeratoR

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a radium » 11 maj 2016 19:16

No ja, sam sem vozu "zadnjo novost" iz Audija, 3.0 bitdi, 313KM. Leti k sneta skira :zakon: . Tut moja kanta 1.9 PD ne gre švoh, mam pa problem ker original nova sklopka ne drži.
Uporabniški avatar
radium
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Dinotti » 13 maj 2016 00:08

Tud ce je navit dizel, je se vedno dizel. Ni zvoka, ni obratov ni nc...To ni športen motor.In tko k je Devil reku, ta navor je samo varka. Ceger je tisti, ki pove koliko dejasnko gre.
Dobrodošli na moj live streaming kanal: www.twitch.tv/dinotti
Uporabniški avatar
Dinotti
Uporabnik

Kraj: Beverly hills bosnian črnuče style

OdgovorNapisal/-a radium » 13 maj 2016 08:42

Tole je dokaz, da je dizl hudičevo hiter. Je treba mal pogledat kaj delajo v vzhodni evropi.
https://www.facebook.com/smokeandcharmt ... 156182460/

Od 0:40 naprej.

Pa da ne bo kdo jokcal, vozil in lastil sem že dost n/a in turbo avtov z dost konjenice in kubiture. Trutno je Crv daleč najpočasnejši avto, kar sem ga imel.
Uporabniški avatar
radium
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a vw92 » 03 jun 2016 22:47

Vzamite dizlu turbino vun, kaj dobite???? Kje bo pol navor, pospeski, koncna hitrost??? Pa se s turbino ali brez nje zvok traktora, se posebej VAG koncern!! ....in to je samo obcutek za volanom da recimo TDI vlece bolje, kot pa bencinar....

Za primer: audi A4 2.0 TDI 140ps proti honda accord 2.0i-VTEC 155ps, v pospeskih in konci hitrosti sta tam tam, audi pa ima naprimer cca 130Nm vec navora !!! Recimo skoda superb z istim TDI motorjem pa ze kar zaostaja...
Accord 2004, 2.0i-VTEC Sport -ex
CR-V 2007, 2.0i AUT Executive -ex
Accord 2007, 2.2i-CTDI Executive -ex
Civic Grand 2019, 1.5T Executive
Uporabniški avatar
vw92
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a honda95 » 15 okt 2017 10:19

Preteklo je nekaj časa od začetkov razvoja nemcev z dizel motorji,vmes so prisilili tudi tradicionalno Hondo in naredila je odlične motorje dizel pogona.

In sedaj so ti isti nemci,ko so pokleknili zaradi svojega goljufanja,ker so jih prisilili konkurenti naredili novo revolucijo.

Konec z dizli in posledično še bencinske motorje.

Zdej gremo pa na štrom :shock:

Ok samo zrak ko prihaja v avto je pa še zmeraj onesnažen od kurjenja starih peči na drva :(
Uporabniški avatar
honda95
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Gros » 15 okt 2017 20:43

Mogoce bo plin se dovoljen, ce bodo prepovedali samo benz in nafto. To bi blo verjetno smiselno glede na to, da je plin cistejsi od izpustov termoelektrarn in marsicesa drugega..
Modelarji vseh dežel, združite se.
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a {Mondy} » 11 avg 2018 00:58

Dinotti je napisal/-a:Tud ce je navit dizel, je se vedno dizel. Ni zvoka, ni obratov ni nc...To ni športen motor.In tko k je Devil reku, ta navor je samo varka. Ceger je tisti, ki pove koliko dejasnko gre.

Uporabniški avatar
{Mondy}
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Bluebarry » 12 avg 2018 11:24

dizel motorji od bmw-ja se vozi praktično tako kot bencinar. visoki obrati, veliko moči, poskočnost, ni da ni. manjka še zmeraj malo zvoka, sam ti pa pije pol manj kot bencinar z isto nogo.
Uporabniški avatar
Bluebarry
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a zuzu » 22 okt 2019 14:35

Bluebarry je napisal/-a:dizel motorji od bmw-ja se vozi praktično tako kot bencinar. visoki obrati, veliko moči, poskočnost, ni da ni. manjka še zmeraj malo zvoka, sam ti pa pije pol manj kot bencinar z isto nogo.

Prvo se moraš pomoje odločiti ali se greš gorenca ali ljubitelja avtomobilov, če si gorenc si boš skoraj zagotovo kupil neki na diesel, ki ima 4 turbine notri. To bo veselje, sploh če si lastnik tega BMW servisa, ki bo dobilo ta sesalec na popravilo :D
Uporabniški avatar
zuzu
Uporabnik

Prejšnja

Vrni se na Avtomobili

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost