facebook

Honda forum

Forum ljubiteljev vozil znamke Honda

Mitsubishi space star

Kotiček za ne-Honde.

Moderator: Blue Angels

Mitsubishi space star

OdgovorNapisal/-a SkAoS » 22 sep 2011 16:24

Lep pozdrav.Kupujem omenjeno vozilo,ampak informacij je zelo malo.Po tujih forumih sem bral,in tudi ni veliko napisanega.Opažam da tudi na cesti ni veliko takih avtomobilov.Avto kupujem zato,ker novembra se rodi prvi otrok.Imel sem 2 renoja,ki pa nista bila nevem kaj.Kako večje stroške lahko pričakujem pri tem avtu kakor pri renoju,in kako je z deli v sloveniji za mitsubishije.Nekaj delov sem sicer že našel,ki pa niso veliko dražji.Po mejem mnenju večjih stroškov ne bo kot pri renoju kjer se je vedno nekaj kvarilo.Prosim vas še za vaše mnenje.
Uporabniški avatar
SkAoS
Uporabnik

Re: Mitsubishi space star

OdgovorNapisal/-a ales. » 12 nov 2011 23:54

oprosti če sm pozen oz ne vem če ti bo še uporabno ampak ga ima moj sodelavec in je to nekako kot pri hondi tankaj vozi in redni servisi
ki pa so kot ponavadi zlo poceni
Avto je HONDA kar pove vse-Motor ne pije olja -Nima napak da bi spuščalo madeže, vodo ali karkoli
NE MENJAM PRODAM PA KER IMAM REZERVIRANEGA NOVEGA DOSTI MOČNEJŠEGA CIVICA
Uporabniški avatar
ales.
Uporabnik

Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a SkAoS » 01 feb 2012 21:18

Lp! upam,da ni narobe,če pišem v tej temi.Namreč išče se še en avto za punco.Sedaj pa ona bi najraje imela fiat bravo,ampak mislim,da bi bila bolša izbira honda civic.Išče se nekaj za normalno vožnjo 1.2ali1.4 motor.Cena od 1500 do 2000eu.Kaj menite,kaj je boljše,moje mnenje je definitivno honda,ampak rad bi še vaša mnenja,kaj se kvari,če se sploh in na kaj treba biz pozoren pri nakupu.
Uporabniški avatar
SkAoS
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Skorcek » 29 apr 2018 07:09

Sam sem lastnik Space stara letnik 2015... Avto bo naprodaj v sredini junija, ker imam naroceno novo hondo civic. Moram izpostavit, da je avto izredno zanesljiv in varcen pa tudi servisi so ugodni. Imam prevozenih 80000 km in nobenih problemov do sedaj. Redno ga servisitam pri pooblascenem serviserju in ravnokar sem naredil servis... Masina je 1.0 in je kar prozna poraba pa 4,5l. Ce je kdo zainteresiran naj sporoci... Avto je nekaramboliran in dobro ohranjen...
Uporabniški avatar
Skorcek
Uporabnik

Vrni se na Avtomobili

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost