facebook

Honda forum

Forum ljubiteljev vozil znamke Honda

Tehnicni pregledi v 2020 oz.po novem kamera

Splošne informacije, mnenja, izkušnje in podobno na temo Honda.

Moderator: Blue Angels

Tehnicni pregledi v 2020 oz.po novem kamera

OdgovorNapisal/-a sportman333 » 25 okt 2019 22:38

Ima kdo kaj bolj podrobne info.oz.ce slucajno dela na kakem od teh servisov za tehnicne preglede.
Po novem oz.z jan.2020 naj bi se steza za pregled snemala in bodo avto in pregled posneli s sprednje/zadnje strani.
Danes sem bil z drugim (local car) na tehnicnem, avto je brezhiben mehansko, je pa problem ker se mu lusci barva (enostavno barva odpada v kosckih, gre za 13.let starega p207)....in danes mi je majtr rekel, da naslednje leto avto ne bo vec tehnicno izpraven, ket se mu lusci barva/lak na haubi/strehi....in da bodo kamere to posnele in da takega avta ne bodo spustilj skozi....kao to je poskodovan avto (sicer brez rje, ampak barva pa odpada...se pac vidi osnovna zascita)....rekel je da imam eno leto casa da uredim, in da me je pac samo opozoril, da bo drugo leto drugace....in da bo to tako ali tako drama, ker po tem scenariju bo bistveno vec avtov neizpravnih.

Ima kdo kaj vec info.glede tega, ker to mi je malo cudno oz.hard, da ce bos mel mal rjast avto ali ti bk malo barve odpadalo, bo avto kar neizpraven....ceprav tehnicne komponente bodo pa vse bp....
Accord Tourer 2.0 R20 Lifestyle '15
Accord SportPlus 2.2i CTDI '08 - EX
Prelude 2.0 '97 - EX
Uporabniški avatar
sportman333
Uporabnik

Vrni se na Splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost