facebook

Honda forum

Forum ljubiteljev vozil znamke Honda

Honda civic 10 gen 2017

Splošne informacije, mnenja, izkušnje in podobno na temo Honda.

Moderator: Blue Angels

Re: Honda civic 10 gen 2017

OdgovorNapisal/-a eljuero » 28 okt 2016 15:58

2 in 1/3 leta je vseeno kar nekaj cajta. Km res malo, ampak to ni nujno dobro za avto. Meni se ne zdi, da bi cena pretirano padla.
Ni pa formalno nov več :), čeprav je. Pametni bo kupil in prišparal razliko. Nekdo pa pač "izgubi" ali pa tudi ne.
Qashqai 1.6 DIG-T Tekna 2015
Jazz 1.4 Comfort 2009
Uporabniški avatar
eljuero
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a M.P. » 30 okt 2016 05:58

Gros je napisal/-a:O cvtju smo že pisali. Hondin potrebuje veliko vzdrževanja. Škoda, da se ne zgledujejo po toyoti/lexusu. Tam je to zaprta zadeva brez vzdrževanja. V lexusu si lahko celo naštimaš brzine in šaltaš na volanu kot nek sekvenčni menjalnik. No, če hočete sprobat spodoben cvt => lexus.

Spet en, ki nima blage veze o Hondinem Cvt-ju, res bolje, da sanjaš o Lexusu. Tudi H-RV Cvt ima ročke na volanu in lahko šaltaš kot sekvenčni menjalnik.

Če ne poznate, ne dajajte nasvetov drugim.
Uporabniški avatar
M.P.
Uporabnik

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Gros » 30 okt 2016 21:23

M.P. je napisal/-a:
Gros je napisal/-a:O cvtju smo že pisali. Hondin potrebuje veliko vzdrževanja. Škoda, da se ne zgledujejo po toyoti/lexusu. Tam je to zaprta zadeva brez vzdrževanja. V lexusu si lahko celo naštimaš brzine in šaltaš na volanu kot nek sekvenčni menjalnik. No, če hočete sprobat spodoben cvt => lexus.

Spet en, ki nima blage veze o Hondinem Cvt-ju, res bolje, da sanjaš o Lexusu. Tudi H-RV Cvt ima ročke na volanu in lahko šaltaš kot sekvenčni menjalnik.

Kaj hočeš rečt, da ga ti obvladaš. Si že kakega razstavil in obnovil? Če to znaš pol kar pogumno s številko. Bojo ljudje, ki majo težave s cvt zadovoljni, da jim ne bo treba novih kupovat.
Jaz mam nekje 230k uporabniških izkušenj z njim, sem pa že vozil tudi par lexusovih/toyotinih in je treba priznati, da so boljši, bolj uglajeni in kar je najpomembneje, ne rabijo dragega vzdrževanja.
Sicer pa zakaj ne poveš kar je treba povedat, če si edini pristojen... sej se radi učimo
Modelarji vseh dežel, združite se.
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Gros » 02 nov 2016 23:07

eljuero je napisal/-a:2 in 1/3 leta je vseeno kar nekaj cajta. Km res malo, ampak to ni nujno dobro za avto. Meni se ne zdi, da bi cena pretirano padla.
Ni pa formalno nov več :), čeprav je. Pametni bo kupil in prišparal razliko. Nekdo pa pač "izgubi" ali pa tudi ne.

Mislim, da se trgu ne zdi, da je cena padla samo malo. Honde ni več :D
Čestitke novemu lastniku! Zelo dobro je kupil.
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a honda95 » 03 nov 2016 11:02

M.P. je napisal/-a:

Praksa je takšna,da tisti ki imajo sekvenčnega na volanu ali spodaj na ročki,tega nikoli ne uporabljajo,ker je lažje držat samo desno nogo na plinu !

Tudi sam avtomatik je za mene en drek :wink: Ker imaš stalno nekaj preveč obratov in drsenja med prestavljanjem.Sicer ob hitrem pospeševanjem je lepo za poslušat,vendar med umirjenem prometu pa nikoli ni nobena taprava prestava.Bolše da bi dal čepke v ušesa,da nebi poslušal tisto jamranje :kaj:
Uporabniški avatar
honda95
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a M.P. » 03 nov 2016 11:04

Gros je napisal/-a:Kaj hočeš rečt, da ga ti obvladaš. Si že kakega razstavil in obnovil? Če to znaš pol kar pogumno s številko. Bojo ljudje, ki majo težave s cvt zadovoljni, da jim ne bo treba novih kupovat.
Jaz mam nekje 230k uporabniških izkušenj z njim, sem pa že vozil tudi par lexusovih/toyotinih in je treba priznati, da so boljši, bolj uglajeni in kar je najpomembneje, ne rabijo dragega vzdrževanja.
Sicer pa zakaj ne poveš kar je treba povedat, če si edini pristojen... sej se radi učimo

Gros, kot da si ti že kakega razstavil, voziš stare Civice in pametuješ. In koliko primerov poznaš, da so imeli težave s CVT? In kdaj si to vozil 230k s CVT. Morda so pa novi kaj boljši od tistih, ki si jih ti vozil. Nove Honde H-RV tako ne more nihče probat, razen nas lastnikov, ker jih enostavno ne dobijo dovolj, da bi imeli testnega.

Tako da Gros, ti kar nabijaj naprej. CVT v novi Hondi H-RV je super, 6.gen Civic je pa itak najboljši, najlepši ... in vsi novi avti po tvoje niso vredni počenega groša.
Uporabniški avatar
M.P.
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Gros » 03 nov 2016 12:07

Kaj sem povedal kar ni res? Meni je cvt boljši kot palica, ker vozim veliko in ne divjam. Palica me sploh ne zanima več. To sem že velikokrat povedal. Nekomu, ki pa rad avto pritisne in uživa v vožnji pa cvt sigurno ne bo sedel. Cvt je za skuter :) Povej raje kakšne so izboljšave, ne pa samo govorit kako nihče nima pojma. Vsak ma drugačne zahteve.

Včasih (beri 6 let nazaj) je bilo olje za cvt 8 eur in je bil človek vesel ko ga je peljal na servis, danes pa ni več tako, kajne. Se da dobit, ampak ni ravno tako kamot. Pet malo na AC in vprašaj kaj se zgodi, če ne menjaš olja za cvt menjalnik ali pa če vlivaš noter olje drugega proizvajalca. Naročijo ti nov menjalnik iz japonske... Okvare nastanejo zaradi napačnega vzdrževanja.
Če si se kdaj peljal s toyotinim priusom ali karkoli pač že imajo na cvt, si lahko opazil, da imajo stvari bolj dodelane. Razni varnostni sistemi, da ne zhebeš česarkoli, nikoli ne cukne... Honda je malo zaspala. Bi pa prav pasala kombinacija lexusovega hibridnega sistema z novo hondino turbo mašino. Še enkrat toyotin menjalnik ne potrebuje vzdrževanja, bullet proof zadeva!

Drugače maš prav zaenkrat še vozim starega civica in pametujem. Želim da tudi tebi zdrži vsaj 230 :) Za novega mi ne zlaufa, če mu že po 10k kilometrih cena pade iz 23 na 15. Všeč mi je bila sicer peta serija, vozim pa osemko, če se ti zdi pomembno.

Ob misli na crv in cvt človek pomisli na otroke, ženo, alimente.. :D Na tem forumu maš pa kar nekaj mehanikov, ki po možnosti še dirkajo ali so v preteklosti, ljubiteljev hitre vožnje... nekako boš težko tem ljudem pognal kri po žilah s cvt in crv kombinacijo :D
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a format » 17 nov 2016 21:03

Športna Honda Civic Si ne želi ostati v senci močnejšega Type-R

Honda je javnost na svojo stran sprva pridobila s pošastnim modelom Civic Type-R, zdaj pa so predstavili malenkost manj brutalno športno različico z oznako Si. Tudi tokrat naj bi šlo le za prototip, a bodo, glede na pretekle izkušnje, spremembe verjetno le minimalne narave.

Pri Hondi pravijo, da bo novi Civic Si kot kupe in limuzina v prodajne salone zapeljal v prihodnjem letu. Kljub temu, da so na avtomobilski salon v Los Angelesu pripeljali prototip, bo ob prehodu v proizvodnjo verjetno spremenjenih le nekaj malenkosti.

Zagotovo ga bo poganjal 1,5-litrski prisilno polnjen štirivaljni agregat, o katerem zaenkrat še nimamo uradnih podatkov. Vemo le, da bo sodeloval s 6-stopenjskim ročnim menjalnikom s kratkimi hodi menjalne ročice. Dodatno naj bi bil opremljen še z delno zaporo diferenciala, visoko zmogljivimi pnevmatikami, aktivnim volanskim sistemom in izboljšanim vzmetenjem.

V primerjavi z običajno različico ima Si nameščene nekatere edinstvene dodatke. Najbolj opazen je drugačen nos vozila, kjer lahko vidimo večje odprtine za zajem hladnega zraka, črno masko hladilnika in nove meglenke. Na seznamu novosti so se znašli še nova aluminijasta platišča, zadnji usmerjevalnik zraka, sredinsko postavljen zaključek izpušne cevi in posebna rdeča barva Rallye Red Pearl.

Ne boste verjeli, tudi potniška kabina v prototipu je na las podobna tisti, ki bo nameščena v produkcijski model. Kot se za športni avtomobil spodobi, so vanjo namestili športna sedeža, rdeče kontrastne šive, stopalke iz aluminija in nekaj dodatkov v imitaciji ogljikovih vlaken.

Avtomobilizem.com (Vir: Carscoops. Foto: Honda.)

https://www.avtomobilizem.com/novice/sp ... 7-11-2016/
Uporabniški avatar
format
Uporabnik

Kraj: Slovenska Bistrica

OdgovorNapisal/-a jamamoto » 02 dec 2016 11:17

M.P. je napisal/-a:
Gros je napisal/-a:Kaj hočeš rečt, da ga ti obvladaš. Si že kakega razstavil in obnovil? Če to znaš pol kar pogumno s številko. Bojo ljudje, ki majo težave s cvt zadovoljni, da jim ne bo treba novih kupovat.

Gros, kot da si ti že kakega razstavil, voziš stare Civice in pametuješ. In koliko primerov poznaš, da so imeli težave s CVT? In kdaj si to vozil 230k s CVT. Morda so pa novi kaj boljši od tistih, ki si jih ti vozil. Nove Honde H-RV tako ne more nihče probat, razen nas lastnikov, ker jih enostavno ne dobijo dovolj, da bi imeli testnega.

Tako da Gros, ti kar nabijaj naprej. CVT v novi Hondi H-RV je super, 6.gen Civic je pa itak najboljši, najlepši ... in vsi novi avti po tvoje niso vredni počenega groša.

Kako pa je s temi CVT menjalniki v mrazu. Se kaj pozna kako cukanje, kaj posebnega??
Civic 1.5 T Sport Plus Platinum White 2020
Civic 1.8 Sport Milano Rot, 2007 Ex
Civic 1.6.ES 5 Door 2003 EX
VW Golf 2 1.3 Bencin 1989 EX

:rockon:
Uporabniški avatar
jamamoto
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a M.P. » 02 dec 2016 13:53

jamamoto je napisal/-a:Kako pa je s temi CVT menjalniki v mrazu. Se kaj pozna kako cukanje, kaj posebnega??

H-RV je nov, oz. pol leta star, zato še nisem opazil kake hibe CVT menjalnika. Avto vžge v trenutku, ne glede na nizke temperature, prestaviš ročko v položaj D(rive) in gas. Res pa temperatura -7 °C ni zelo nizka temperatura. Tudi start-stop dela tako, da ko avto ugasne in stojiš minuto-dve, pa zaradi klime/gretja ali drugih razlogov elektronika sama od sebe vžge motor nazaj, čeprav še vedno stojim na mestu in to naredi skoraj neopazno. Tudi poleti pri višjih temperaturah je bil motor ob čakanju na zeleno ugasnjen samo kako minuto, potem ga je vžgalo nazaj zaradi klime. Nimam pa vklopljene funkcije ECO, ki itak vpliva samo na start-stop in klimatsko napravo, na manjšo porabo med vožnjo pa mislim da sploh nič.

Glede na to, da je H-RV "nov" model Honde, so verjetno tudi CVT izpopolnili tako kot motor in ta kombinacija pomeni porabo 7,3 L/100 km, pa ne mečkam na cesti. Rad pritisnem gas, čeprav seveda ne dirkam od semafora do semafora, pač hitro pospešim na željeno hitrost in navadno tako v mestu kot na avtocesti takoj vklopim tempomat, naprej pa samo "tipkam" na volanu za večjo ali manjšo hitrost.

Nisem še opazil kakega cukanja o katerem razglablja Gros in nabijanja vrtljajev med umirjeno vožnjo, ne vem kak CVT je to Gros vozil. Seveda pa jaz vozim avto na uradni servis (AC Mobil), ker si to lahko privoščim (!) in tudi ne iščem nekih poceni variant za olje, da bi prišparal deset evrov. Poleg tega zdaj novi avti pokažejo, kdaj moraš peljat na servis in pri zahtevnejših voznikih bo to lahko že pri 15k km, pri kakih počasnih pa šele na 25k km.
Uporabniški avatar
M.P.
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Gros » 02 dec 2016 14:13

CVT dela. Saj veste kako je pri hondah. Zadeve delajo. 230k, nobenih problemov. To ni audi. Olje je treba menjat in dela v vseh razmerah. Cukanje je bilo bolj mišljeno glede preklopov elektrika/motor, pri Toyoti je to bolj uglajeno oz. čisto uglajeno. Mogoče še pri speljevanju, ko imaš v N in daš v D pa gas in to bolj cukne kot pri Toyoti, ni pa to neko cukanje, da kaj ne bi delalo, oz. da bi blo kaj narobe. So bolj malenkosti, ampak vseeno veš kaj je bolje in kaj slabše. Govorim za svojega, ki je že star. So pa menda pri turbačih, ki imajo več navora pri nizkih obratih, tudi cvt-ji naštimani drugače in ne rabijo it na zelo visoke obrate po navor, ko pospešuješ. Veliko je odvisno tudi moči motorja. 1.4 je nima in se dere, če stisneš. Pri mašini z 200KM se pa verjetno ne bi rabil dost naprezat in bi bil bolj tih kot karkoli drugega.

@M.P
btw za olje boš dal pa kar 100-150 več na AC. Ne vem kolk shell računajo. Ne bi se jaz norčeval iz revežev. Ne zgleda. Mogoče boš čez 2,5 leta nehal vozit na AC in boš tudi ti raje naročil prek neta. Konc koncev je bolj enostavno kot it do salona. Honda kot veš ni nek avto, da bi se **** z njim, ni za take ljudi. Tole si poglej, da vidiš tipičnega kupca :D
https://www.youtube.com/watch?v=999FdjXdpig
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Gros » 03 dec 2016 12:38

Najprej disclamer: hondaši priznajmo si, precej lažje zamižimo na eno oko, če ima Honda kako pomanjkljivost kot kdo drugi, zato ker cenimo zanesljivost, varčnost in vsaj v zlatih časih honde smo brzino in vozne lastnosti. Ne glede na to pa sam Hondi ne morem več oprostiti zvočne izolacije in podvozja, ki ne zna požirat naših slabih cest. Po 15 letih vožnje civica vem, da je za en k. Poleg tega nikoli nobeni znamki nisem mogel oprostiti grde armature in slabo skup zmetane notranjosti. Po 15 letih vožnje civica upam, da lahko napišem kritiko brez, da boste spet skakali v zrak. Nisem avtomobilski zanesenjak, avte samo spremljam vsake 8 let, ko je treba Hondo zamenjat. Oz. sedaj precej dvomim, da bo spet honda, zato ker nima konkurenčnih modelov.

Nekateri so še vedno mnenja, da je trenutni civic nadpovprečen, ampak to po moje že dolgo ni res:
http://www.autoexpress.co.uk/car-review ... s-and-golf

Ampak poglejmo novi test. Avstralski zato verjetno precej bolj objektiven, kot bi bil evropski.
http://www.themotorreport.com.au/63787/ ... rison-test
Zunanji dizajn je stvar okusa, ampak tako kot eden zgleda 100 let za leseno žlico, tako je drugi po moje čisto to much. Zgleda kot da bo iz enega stopil dedek iz drugega pa ninja. Nobenega ne bom hvalil.
Civic je v Avstraliji cenejši! Razlike v opremi so "majhne" (en ma led, električne sedeže, premium avdio sistem drugi pa navigacijo...) U bistvu je civicova oprema bolj zanimiva. Ker navigacijo lahko za male pare nalimaš na šipo.
Že po slikah sedežev, sploh zadaj je videti, da je kvaliteta notranjosti še vedno slabša od golfa iz leta katerega že?
Menjalnik je na strani golfa, vendar bi bilo na palicah sigurno drugače. CVT je pač slabši od dsg, saj vsi to vemo. Tudi avstralci pišejo o uglajenosti.
Volanski mehanizem je boljši na civicu. Ne vem kako je s podvozjem, ker ne razumem kaj hoče povedat reviewer, mogoče zdaj celo bolje požira luknje civic, čeprav je še vedno bolj glasen. To bo treba sprobat. Sliši se cesta, gume... bolj kot v golfu. Vožnja je bolj ekonomična v golfu. To ne verjamem čisto, civic je težji in močnejši, manj lažejo podatki.
Golf je torej bolj premium napram novem modelu civica. Primerjava sedanjega civic s temi motorji in notranjostjo, je pa čisti mimohod. Od kod take cene :kaj: Bo pa novi model očitno vsaj tako dober kot ford. Kam smo prišli. U glavnem, če bi bil 7 stopenjski menjalnik golfa zanesljiv, bi jaz kupil golfa pa lahko na glavi stojite. Ker je daleč boljši avto za moje preference. Cenim tišino in dobre materiale. Se pa lahko zgodi z dieselgatom, da bo vw padel v podobne težave kot honda po letu 2008 in bojo tudi oni pozabili na razvoj.
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a arni » 04 dec 2016 00:57

Gros,zakaj misliš,da bo kdo stal na glavi ,če si boš kupil daleč boljši avto za tvoje preference -kupi si ga .Lahko pa se registriraš na vw forum ,kjer boš lahko na dolgo in široko nakladal o premium vozilu ki ima že na slikah kvalitetnejše sedeže.Jaz sigurno ne bi vozil 15 let avta ki je za en k.... .ampak bi si že prej kupil drugi avto sploh če nisi avtomobilski zanesenjak.Lp
Uporabniški avatar
arni
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Gros » 04 dec 2016 12:32

Saj to sem mislil. Če kritiziraš, pojdi. Še sreča, da nekateri na forumu lahko govorijo, da ima honda od 6 generacije civica naprej same spake. Začuda jim nihče ne bo oporekal.
Kritiziral sem pa eno stvar na civicu. To je glasno podvozje, ki ne blaži dobro (govorim iz izkušenj za6. in 8. generacijo). Zaradi ene pomanjkljivosti ne menjaš avta ali pač? Ker so vsi ponavadi perfektni. Za nekatere je avto kompromis, za druge je pa honda v vsem najboljša. Vedno.
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a honda95 » 04 dec 2016 13:26

Ajej spet greš v detajle ! Golf je malo tišji,koliko? Ja materijale ima bolše :P

Takšno obliko kot ima golf jaz samo pogledam za 2 sekunde,več ga ne moram gledat,kaj šele da bi razmišljal o nakupu :rotfl:

Razlike o materijalih in centimetrih med posameznimi znamkami istega cenovnega razreda so minimalne.

Razlika je uporaba po 10 -tih letih.

Zakaj bi kupil drugo znamko,ker bi so do sedaj vse Honde delali bp.

Tudi pomik šip in brisalci,zaklepanje,gretje ogledal,vse tipke od radia do upravljanja temperature!

Pregorela je edino kaka žarnica,***** sklopka od klime pri 180 in nič drugega !

Po 2o letih me nobena Honda ni pustila na cesti ! Zakaj bi gledal grdobo od švaba??
Uporabniški avatar
honda95
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a honda95 » 04 dec 2016 13:30

Uf pozabil vprašati Grosa!

Ali se ti zavedaš kolk slovencev je zarukanih v švabska kola?? Ali veš da nekateri ne prebavljajo japoncev? Mislim da je razmerje 20/80 %

Dovoli nam da lahko mirno uporabljamo to japonsko znamko.
Uporabniški avatar
honda95
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a portos » 04 dec 2016 13:36

Ta modra iz Avstralskega testa mi je res top :love: in upam da pride v evropo limuzina s to RS opremo.
Honda Civic 1.8 i-VTEC Type S
Honda Civic 1.5T Sport
Uporabniški avatar
portos
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Gros » 04 dec 2016 14:01

honda95 je napisal/-a:Ajej spet greš v detajle ! Golf je malo tišji,koliko? Ja materijale ima bolše :P

Takšno obliko kot ima golf jaz samo pogledam za 2 sekunde,več ga ne moram gledat,kaj šele da bi razmišljal o nakupu :rotfl:

Razlike o materijalih in centimetrih med posameznimi znamkami istega cenovnega razreda so minimalne.

Razlika je uporaba po 10 -tih letih.

Zakaj bi kupil drugo znamko,ker bi so do sedaj vse Honde delali bp.

Tudi pomik šip in brisalci,zaklepanje,gretje ogledal,vse tipke od radia do upravljanja temperature!

Pregorela je edino kaka žarnica,***** sklopka od klime pri 180 in nič drugega !

Po 2o letih me nobena Honda ni pustila na cesti ! Zakaj bi gledal grdobo od švaba??

U bistvu se z vsem strinjam. Zakaj se ne merijo te razlike v glasnosti. To je kar prepuščeno subjektivni presoji. Tudi Honda je naredila velik preskok v zvočni izolaciji. Vse moraš sam sprobat, da vidiš kaj ti je bolje oz. sprejemljivo.
Ja golf je res grda zadevščina, tu ni dileme. Tudi dsg 7 je verjetno jama brez dna, ko enkrat škrtne.
Uporabniški avatar
Gros
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a M.P. » 04 dec 2016 15:17

Dej Gros nehaj delat brezvezne primerjave. Prvič me je zmotilo, ker primerjaš star Hondin Cvt z nevem kakšnimi Toyotami, pa ne veš, da so morda v novih Hondah že prenovili Cvt in lahko šaltaš sekvenčno. In ko rečem da nimaš pojma začneš s forami, če sem že razdrl Cvt menjalnik. Potem primerjaš Cvt z Dsg, kar je tako kot bi primerjal bencinar in diesel motor, vsak je za svoj namen. Potem pa začneš še z golfom.

Imel sem prvi Civic I-shift registriran v Sloveniji (2006), eden prvih 8. gen., ko so mi skakali okrog avta in vzdihovali, ti ga pa primerjaš z golfom. Toyota je Aurisa imela novega pripravljenega za proizvodnjo, pa so ustavili in dali avto ponovno v razvoj. Na cesti sem doživljal ovacije, kot bi imel Ferarija. In avto mi je deset let delal brezhibno, 230.000 km je imel, ko sem ga zamenjal za H-RV. Tudi I-shift so tu na forumu kritizirali (pa nobeden ga ni imel, samo neke foume so brali), meni je delal brezhibno, je pa res, da sem avto vozil na uradni servis.

Da so nove generacije Civica samo evolucija je jasno, ker je bila 8. gen. tako revolucionarna, da ne moreš avta vsakih deset let popolnoma spremeniti. Sej tudi golf je (meni osebno) že trideset let enak z enako dolgočasno armaturo.
Uporabniški avatar
M.P.
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a arni » 10 dec 2016 16:00

gros je med drugimi tudi ugotovil -Že po slikah sedežev, sploh zadaj je videti, da je kvaliteta notranjosti še vedno slabša od golfa iz leta katerega že?
Imam novega Passata ( 5000km prevoženih) pri katerem me na zadnji klopi na sredinskem pomožnem sedežu moti nagubanost oziroma raztegnjenost usnja. V vsem tem času odkar imam avtomobil je samo 1x nekdo sedel na sredinskem sedežu, tako da je praktično nedotaknjen. Problem je v tem, da je usnje nekako preveliko oziroma se ne prilega na sedež in posledično ni napeto ampak je nagubano oziroma ohlapno, praktično ga skoraj že lahko primes. Ob dotiku ali pritisku na sedež se naredi luknja/odtis, ki se seveda sam nikoli več ne poravna nazaj, če ne "popravim" sam. Upam, da me zastopite kaj želim povedati. Zdaj bi me zanimalo ali mislite, da je to normalno ter ali bi lahko za tako zadevo uveljavljal garancijo na praktično novem avtomobilu?
Gros toliko o tej tvoji premium kvaliteti ,Več si lahko prebereš na vw forumu Lp
Uporabniški avatar
arni
Uporabnik

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: concerto91 in 2 gostov