facebook

Honda forum

Forum ljubiteljev vozil znamke Honda

Predstavitev novih uporabnikov

Splošne debate, ki nimajo veze z avtomobilizmom.

Moderator: Blue Angels

Re: Predstavitev novih uporabnikov

OdgovorNapisal/-a Aly » 24 jan 2020 08:32

To je bila nočna mora, ali se ti je življenje res tako zelo zamerilo? :mrgreen:
Honda Civic 1998_EX
Honda Accord 1999 2,2 TypeR_EX
Honda Accord 1999 2.0i_EX
Honda Accord 2004 2.2i-CTDI_EX
Honda Civic 2008 1.8i-VTEC FK2_EX
Honda Civic 2013 1.8i-VTEC FK2_EX
Honda Accord Tourer 2015 2.0i-VTEC Lifestyle_EX
Honda Civic TypeR FK2 2016 EX
Uporabniški avatar
Aly
ModeratoR

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a alenvprekrsku » 03 feb 2020 13:39

Aly je napisal/-a:To je bila nočna mora, ali se ti je življenje res tako zelo zamerilo? :mrgreen:

Tisti Civic, ki mi je bil všeč ni dobil zelene luči od finančne ministrice.
Pridem s soprogo in hčerko v salon nakar prodajalec reče: "Veste, to ni družinski avto".
Smo ga probali. Odličen avto! Moja je želela, da se čim prej vrnemo. Na voznikov sedež se ni vsedla.
Probali Megana, 308, Astro, i30, Ceeda, Corolo in Mazdo 3 in Octavio.
Pri vseh je bila misija nemogoče dobiti v preizkus vozilo z bencinskim pogonom in avtomatik.
Dad, husband, OCD, AFOL and technophiles.
Uporabniški avatar
alenvprekrsku
Uporabnik

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a pegica » 18 feb 2020 14:40

alenvprekrsku je napisal/-a:Pridem s soprogo in hčerko v salon nakar prodajalec reče: "Veste, to ni družinski avto".

Tale izjava je pa kar zanimiva, še posebej če imajo namen kakšen avto prodat. Jaz imam Civica, prav tako imam družino in je Civic družinski avto. Gremo z njim povsod tudi na morje. Zaenkrat nam odlično služi.
Uporabniški avatar
pegica
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a alenvprekrsku » 19 feb 2020 14:09

pegica je napisal/-a:
alenvprekrsku je napisal/-a:Pridem s soprogo in hčerko v salon nakar prodajalec reče: "Veste, to ni družinski avto".

Tale izjava je pa kar zanimiva, še posebej če imajo namen kakšen avto prodat. Jaz imam Civica, prav tako imam družino in je Civic družinski avto. Gremo z njim povsod tudi na morje. Zaenkrat nam odlično služi.

Na Hondo Civic 1.5T CVT Sport Plus, ki sem jo hotel kupiti, ni možno dokupiti vlečno kljuko in ne strešnih nosilcev zaradi steklene strehe.
Na Golfu, ki ni nič manj atraktiven za pogledati in ni nič manj zabaven za voziti, imam tovarniško kljuko (za kolesa) in stekleno streho, ki jo lahko odprem tudi, če je gor strešni kovček.
Uporabniški avatar
alenvprekrsku
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a sportman333 » 19 feb 2020 22:21

[/quote]
Na Hondo Civic 1.5T CVT Sport Plus, ki sem jo hotel kupiti, ni možno dokupiti vlečno kljuko in ne strešnih nosilcev zaradi steklene strehe.
Na Golfu, ki ni nič manj atraktiven za pogledati in ni nič manj zabaven za voziti, imam tovarniško kljuko (za kolesa) in stekleno streho, ki jo lahko odprem tudi, če je gor strešni kovček.[/quote]
Verjamem...me zanima tvoje mnenje recimo čez 5do8.let če boš ostal še na istem vw (oz.bo zdržal....)
Accord Tourer 2.0 R20 Lifestyle '15
Accord SportPlus 2.2i CTDI '08 - EX
Prelude 2.0 '97 - EX
Uporabniški avatar
sportman333
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a alenvprekrsku » 20 feb 2020 12:33

sportman333 je napisal/-a:Verjamem...me zanima tvoje mnenje recimo čez 5do8.let če boš ostal še na istem vw (oz.bo zdržal....)

Po petih letih bo zamenjan za novega. Samo, da bomo zdravi.
Uporabniški avatar
alenvprekrsku
Uporabnik

OdgovorNapisal/-a Hoondaa4ever » 20 maj 2020 21:24

sm ze lep cas na forumu,ampak sm sele zdej najdu tale del foruma.......se prau moje ime je tomaz prrihajam iz okolice litije,sem pa lastnik civica letnik 99 75 konjev.....imam jo ze dve leti in sem zlo zadovoljen.....no pa se mal poglejmo opis avta- dihtnga menjana,tko da nj bi blo okol 90 konjev zdj pol zatemnjene sipe,magnaflow izpuh,,,,pa se ene par par popravkov je hh.....ugl blo je se ene par stvari u planu zrihtat sportni kata dat gor spustit jo itd itd ampak se mogooce prpravla nakup nove beri rabljene hondice.....bo mal mocnej masina pod pokrovom upam da mi rata nakup...no to je pa tud use od moje ropotulce...lp
Uporabniški avatar
Hoondaa4ever
Uporabnik

Prejšnja

Vrni se na Splošne debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost